Počasí dnes:

22. 3. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, přechodně až oblačno. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Obecní výběrové řízení na dodávky elektřiny a zemního plynu pro občany Dalešic

Vážení občané, od 1. 1. 2016 do 31. 1. 2016 probíhá obecní výběrové řízení na dodávky elektrické energie a zemního plynu pro občany.

7. 1. 2016 Zobrazit více

Dalešice z ptačí perspektivy

Podívejte se na naši obec z výšky

16. 9. 2015 Zobrazit více

Kniha "Dalešice, Kapitoly z doby dávné i nedávné"

Kniha "Dalešice, Kapitoly z doby dávné i nedávné"Na úřadě městyse je stále možno zakoupit knihu " Dalešice, Kapitoly z doby dávné i nedávné".
Pokud se do Dalešic nedostanete, můžete knihu za stejnou cenu zakoupit i v Třebíči v dalešické cukrárně Za pecí (Žerotínovo náměstí).

Na úřadě městyse je k prodeji také plaketa městyse Dalešice (s obecním znakem a průčelím místního zámku).

3. 9. 2015

•Oslava u příležitosti 450 let od povýšení Dalešic na Městečko spojená se setkáním rodáků a všech sídel v ČR nesoucí jméno Dalešice

•Oslava u příležitosti 450 let od povýšení Dalešic na Městečko spojená se setkáním rodáků a všech sídel v ČR nesoucí jméno Dalešicepořádá v sobotu 13. září ve 13 hod. na Městečku
oslavu u příležitosti 450 let od povýšení